Plywood - Koçlar İnşaat Malzemeleri - sıfır ve 2.el inşaat malzemeleri

E-posta

koclarinsaatmalzemeleri@gmail.com

Tel

0532 542 10 40
      0312 396 45 76

Adres

İvedikköy Mahallesi, Hurdacılar Sitesi, Atatürk Caddesi, No:25 Yenimahalle / Ankara

Plywood

Plywood Kullanım Alanları

Beton kalıplarında ve sıva yapılmayacak yüzeyler elde etmek için kullanılır. Ayrıca tır dorseleri, ticari araç tabanlarında, tribün inşaatlarında, endüstriyel zeminlerde, sahne tabanlarında , zemin döşemelerinde kullanılabilir.

Plywood Ebatları:

1250 x 2500 mm
1500 x 2500 mm
1500 x 3000 mm

Plywood Kalınlıkları

18 mm , 21 mm, 30 mm

Koçlar İnşaat Malzemeleri güvencesiyle Sıfır ve 2.el Plywood larınız en yüksek fiyattan alınır, en uygun fiyatlar ile satılır.

PLYWOOD FİYATLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ

05325421040-03123964576

Bilindiği gibi plywood ürününün Türkçe karşılığı filmli kontraplaktır. Plywood ürünü üretim açısından çok çeşitlilik gösterir. Plywood ağaç tabakalarından oluşan bir paneldir. Plywood çok iyi mekanik dayanıklılığa sahip olmasına rağmen hafif bir malzemedir. Katman sayısı genelde tek sayı olacak şekilde üretilir. Plywood’ un birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları, İnşaat, Taşıt, Mobilya ve Ambalaj sektörüdür.

Yukarıda belirtildiği gibi plywood ağaç tabakalarından oluşur ve üretim açısından çok çeşitlilik gösterir. Plywood ‘un mekanik dayanıklılığı, tabakalarında kullanılan ağaç çeşidi ve kullanılan yapışkan çeşidi; ürünün kalitesine, kullanım sıklığına, beton kalıp uygulamalarında kaç kez kullanılabileceğine ( suya karşı dayanıklılığına ) etki ederek fiyat çeşitliliğine neden olur. Ne yazık ki Türkiye’de satılan plywoodların bir çoğu kullanılan tabaka kalitesi, ağaç türü, yapışkan çeşidi bakımından tatmin edici kalitelerde değildir. Bu şekilde de kullanım sıklığı, suya dayanıklılığı çok azdır.

Lütfen Plywood tercihinizde fiyata göre değerlendirme yapmayınız, yukarıda belirtilen bilgileri gözden geçirerek karar veriniz. Her pahalı plywood un kaliteli olmayacağı gibi makul fiyatlı plywoodun da kaliteli olabileceği bir plywood sektöründe bulunmaktayız. Fiyat ve kaliteyi kullanımdan sonra tüketici elbet fark edecektir.

Powered by Bilgeweb